Na uroczystość pasowania, która odbyła się 25 listopada, przybył ks. Henryk Och - proboszcz parafii Św. Anny, Lucjan Kotwica - starosta radzyński, rodzice, dziadkowie dyrekcja szkoły, nauczyciele, uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 3.
Gospodarzy uroczystości niezwykle ucieszyła wizyta grupy III ,,Żabki" z Przedszkola Miejskiego w Radzyniu Podlaskim pod opieką nauczyciela p. Anny Jurkowskiej i p. Justyny Matejek. Zebranych gości powitała pani dyrektor Małgorzata Popek.
Następnie zaprezentowały się dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc tańce do wybranych utworów muzycznych. Po występach artystycznych nadszedł czas na uroczyste pasowanie poprzez symboliczne dotknięcie specjalnym ołówkiem ramienia przedszkolaka. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominki wykonane przez ,,gości - przedszkolaków". Rodzice byli dumni ze swych pociech, które tak dzielnie wystąpiły przed licznie zgromadzoną publicznością.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz