Zamknij

Pracownik produkcji - Ślusarz

Nr oferty: StPr/22/0230Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Międzyrzecka 47/49-51, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Umiejętne czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, praca na prasach mimośrodowych, cięcie, gięcie, dziurowanie, walcowanie, nagrzewanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • umiejetność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
      Wymagania pożądane
      • średnie zawodowe, techniczne
        Wymagania dodatkowe
        • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: GÓRNICZA FABRYKA NARZĘDZI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Międzyrzecka 47/49-51, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu: Irena Golec
          Numer telefonu: 694487692
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: brak
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
          montaż mebli, skręcanie gotowych elementów, obsługa klienta
          StPr/22/0252
          data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022
          wynagrodzenie od 1 565 PLN

          Praca na serwisie samochodowym. Przyjmowanie pojazdów do naprawy, sporządzając protokół przyjęcia, ustalenie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu, usunięcie usterki, sprawdzenie końcowe funkcjonowania pojazdu
          StPr/22/0237
          data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
          wynagrodzenie od od 3 010 PLN

          StPr/22/0238

          Praca na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Przyjmowanie pojazdów do badania diagnostycznego, ustalenie stanu technicznego pojazdu, wykrycie wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu, sprawdzenie funkcjonowania pojazdu, wystawienie zaświadczeń o stanie technicznym pojazdu, faktur w programie diagnostycznym DEKRA
          StPr/22/0239

          StPr/22/0235

          Wywóz nieczystości płynnych
          StPr/22/0226
          data rozpoczęcia pracy od 06.06.2022
          wynagrodzenie od od 3 160 PLN

          Kontrola magazynu, prowadzenie dokumentacji magazynu, logistyka, wspólpraca z punkatami celnymi.
          StPr/22/0228
          data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
          wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

          Obsługa biurowa magazynu, prowadzenie rozmów z kontrahentami, tłumaczenia rozmów i dokumentów.
          StPr/22/0229
          wynagrodzenie od od 5 000 do 8 000 PLN

          Umiejętne czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, praca na prasach mimośrodowych, cięcie, gięcie, dziurowanie, walcowanie, nagrzewanie
          StPr/22/0230
          wynagrodzenie od od 3 010 do 3 400 PLN

          Praca na magazynie, obsługa magazynu, obsługa wózka widłowego
          StPr/22/0227
          wynagrodzenie od od 3 010 do 5 000 PLN