Zamknij

elektromechanik samochodów ciężarowych i osobowych

Nr oferty: StPr/22/0235Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Budowlanych 5A, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Praca na serwisie samochodowym. Przyjmowanie pojazdów do naprawy, sporządzając protokół przyjęcia, ustalenie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu, usunięcie usterki, sprawdzenie końcowe funkcjonowania pojazdu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: null
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: INTERTRANSPORT SP. Z O.O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Budowlanych 5A, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
    Osoba do kontaktu: Michał Jastrzębski
    Numer telefonu: 533361015
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: angielski, polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    montaż mebli, skręcanie gotowych elementów, obsługa klienta
    StPr/22/0252
    data rozpoczęcia pracy od 15.07.2022
    wynagrodzenie od 1 565 PLN

    Praca na serwisie samochodowym. Przyjmowanie pojazdów do naprawy, sporządzając protokół przyjęcia, ustalenie przyczyny wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu, usunięcie usterki, sprawdzenie końcowe funkcjonowania pojazdu
    StPr/22/0237
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    StPr/22/0238

    Praca na Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Przyjmowanie pojazdów do badania diagnostycznego, ustalenie stanu technicznego pojazdu, wykrycie wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdu, sprawdzenie funkcjonowania pojazdu, wystawienie zaświadczeń o stanie technicznym pojazdu, faktur w programie diagnostycznym DEKRA
    StPr/22/0239

    StPr/22/0235

    Wywóz nieczystości płynnych
    StPr/22/0226
    data rozpoczęcia pracy od 06.06.2022
    wynagrodzenie od od 3 160 PLN

    Kontrola magazynu, prowadzenie dokumentacji magazynu, logistyka, wspólpraca z punkatami celnymi.
    StPr/22/0228
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

    Obsługa biurowa magazynu, prowadzenie rozmów z kontrahentami, tłumaczenia rozmów i dokumentów.
    StPr/22/0229
    wynagrodzenie od od 5 000 do 8 000 PLN

    Umiejętne czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, praca na prasach mimośrodowych, cięcie, gięcie, dziurowanie, walcowanie, nagrzewanie
    StPr/22/0230
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 400 PLN

    Praca na magazynie, obsługa magazynu, obsługa wózka widłowego
    StPr/22/0227
    wynagrodzenie od od 3 010 do 5 000 PLN