Zamknij

Pracownik solarium

Nr oferty: StPr/22/0408Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: obsługa solarium, ocena stanu skóry twarzy i ciała, dobór kosmetyków do opalania
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20
Data rozpoczęcia: 12.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 505 do 1 505 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
    • Komunikatywność
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: oferta po stażu w ramach umowy Nr CAZ.6200.32.2022
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Chomiczewskiego 10, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Dorota Karpińska
      Numer telefonu: 833529380 w. 203
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Prowadzenie zajęć z teoretycznych przedmiotów zawodowych stolarskich z uczniami branżowej szkoły I stopnia
      StPr/22/0444
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
      wynagrodzenie od od 3 329 do 4 224 PLN

      prowadzenie badań i działań diagnostycznych dotyczących uczniów, diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu wspierania rozwoju ucznia, określenia odpowiednich form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów, rodziców i nauczycieli
      StPr/22/0431
      data rozpoczęcia pracy od 20.09.2022
      wynagrodzenie od od 1 711,99 PLN

      sporządzanie i przyjmowanie dokumentacji biurowej, sporządzanie sprawozdań, analiz, zestawień ankiet, obsługa klientów, doradztwo w sprawie warunków i możliwości otrzymania dofinansowania, promocja LGD, ogranizacja spotkań i konferencji, realizacja przyjętych planów i budżetów, prowadzenie dokumentacji Stowarzyszenia, bieżąca aktualizacja stron internetowych, realizacja zadań z zakresu animacji lokalnej, planu komunikacji i szkoleń, efektywna realizacja projektów współpracy.
      StPr/22/0436
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 010 PLN

      obsługa solarium, ocena stanu skóry twarzy i ciała, dobór kosmetyków do opalania
      StPr/22/0408
      data rozpoczęcia pracy od 12.09.2022
      wynagrodzenie od od 1 505 do 1 505 PLN

      Prace ogólnobudowlane
      StPr/22/0418
      data rozpoczęcia pracy od 19.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      pomoc przy budowie elektroenergetycznych przyłączy kablowych
      StPr/22/2121
      data rozpoczęcia pracy od 15.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 do 5 500 PLN

      budowa elektroenergetycznych przyłączy kablowych
      StPr/22/2122

      - remonty, naprawa, przeglądy instalacji i urządzeń elektrycznych; - utrzymywanie całej instalacji elektrycznej w ciągłej sprawności; - konserwacja maszyn i urządzeń; - nadzór nad eksploatacją maszyn i uzrądzeń; - konserwacja i naprawa maszyn; - montaż, demontaż i obsługa maszyn; - przeglądy i remonty parku maszynowego.
      StPr/22/0395
      wynagrodzenie od od 3 800 PLN

      Praca przy przetwórstwie owoców i warzyw.
      StPr/22/0396

      Do uzgodnienia z pracodawcą
      StPr/22/0393
      data rozpoczęcia pracy od 05.09.2022
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN