Zamknij

stolarz

Nr oferty: StPr/20/0369Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie i montaż konstrukcji drewnianych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 18.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • obsługa maszyn stolarskich
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodwe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Chomiczewskiego 10, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Hubert Skrzypczak
      Numer telefonu: 833529380
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Obsługa techniczna i naprawa zespołów i układów mechanicznych w samochodach osobowych i dostawczych.
      StPr/21/0416
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      pisanie pism urzędowych, odbieranie i wysyłanie korespondencji, obsługa interesantów, praca z seniorami w ramach prowadzonej świetlicy, wydawanie żywności dla najuboższych mieszkańców miasta Radzyń Podlaski
      StPr/21/0414
      data rozpoczęcia pracy od 04.10.2021
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Obsługa komputera, programów Excel, Word, prowadzenie dokumentacji magazynowej, przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów zgodnie ze specyfikacją, prawidłowe przechowywanie towarów i wyrobów w magazynie, kontrola dostarczonych towarów pod względem ilościowym i jakościowym.
      StPr/21/0415
      data rozpoczęcia pracy od 24.09.2021
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      obsługa klientów, sporządzanie pism, prowadzenie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów
      StPr/21/0408
      wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

      Umiejętne czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, praca na prasach mimośrodowych, cięcie, gięcie, dziurowanie, walcowanie, nagrzewanie
      StPr/21/0392
      data rozpoczęcia pracy od 15.09.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

      Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pomieszczeń socjalnych
      StPr/21/0375
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      sporzadzanie potraw, surówek, napojów zimnych i gor?cych, deserów
      StPr/21/0276
      data rozpoczęcia pracy od 26.08.2021

      budowa elektroenergetycznych przyłączy kablowych
      StPr/21/0090
      data rozpoczęcia pracy od 15.03.2021

      przygotowywanie i montaż konstrukcji drewnianych
      StPr/20/0369
      data rozpoczęcia pracy od 18.11.2020