Zamknij

Brygadzista

Nr oferty: StPr/22/0188Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Parkowa 33, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Egzekwowanie zachowania dobrej jakości produkowanych owoców i warzyw, wydajności w pracy oraz terminów przygotowania towarów do wysyłki; Dokonywanie wymaganych kontroli i badań z przebiegu procesów produkcyjnych oraz prowadzenie zapisów z powyższych czynności zgodnie z zasadami i procedurami.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 09.05.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Obsługa pakietu Microsoft Office
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych.
      Wymagania pożądane
      • średnie ogólnokształcące
      • średnie zawodowe
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: BIMIZ FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Parkowa 33, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
        Osoba do kontaktu: Anna Mikulska
        Numer telefonu: 833527310
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: brak
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        przewóz towarów samochodem ciężarowym
        StPr/22/0218
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2022
        wynagrodzenie od od 3 160 do 3 160 PLN

        opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi intelektualnie, wspomaganie procesu wychowania, opieki i nauczania, wspomaganie procesu rewalidacji
        StPr/22/0219
        data rozpoczęcia pracy od 03.06.2022
        wynagrodzenie od od 1 505 do 1 505 PLN

        1. Prace pomocnicze przy pakowaniu pieczarek. 2. Zbieranie i sortowanie pieczarek.
        StPr/22/0212
        data rozpoczęcia pracy od 20.06.2022
        wynagrodzenie od od 19,7 PLN

        - Księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, dokumentów WZ, PZ, RW, PW, - Bieżąca kontrola finansowo-księgowa, kontrola rozrachunków publiczno prawnych, - Prowadzenie rozliczeń z dostawcami i odbiorcami, ewidencja środków trwałych, - Prawidłowe i terminowe obliczanie zobowiązań podatkowych, sprawowanie kontroli merytorycznej, rachunkowej wszystkich dowodów księgowych.
        StPr/22/0208
        data rozpoczęcia pracy od 19.05.2022
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        Praca w charakterze kierowcy autobusu miejskiego, podmiejskiego i międzynarodowego.
        StPr/22/1085
        wynagrodzenie od od 23 PLN

        Obsługa urządzeń biurowych, obsługa korespondencji firmowej, przyjmowanie i obsługa interesantów, udzielanie informacji interesantom ( w tym telefonicznie, e-mailowo)
        StPr/22/0197
        data rozpoczęcia pracy od 16.05.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 PLN

        Egzekwowanie zachowania dobrej jakości produkowanych owoców i warzyw, wydajności w pracy oraz terminów przygotowania towarów do wysyłki; Dokonywanie wymaganych kontroli i badań z przebiegu procesów produkcyjnych oraz prowadzenie zapisów z powyższych czynności zgodnie z zasadami i procedurami.
        StPr/22/0188
        data rozpoczęcia pracy od 09.05.2022

        Nauczanie języka angielskiego dzieci i/lub młodzież i/lub dorosłych w grupach i/lub indywidualnie
        StPr/22/0181
        data rozpoczęcia pracy od 01.09.2022
        wynagrodzenie od od 45 do 45 PLN

        montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz gazu
        StPr/22/0102
        data rozpoczęcia pracy od 01.04.2022
        wynagrodzenie od od 3 010 do 4 500 PLN

        budowa elektroenergetycznych przyłączy kablowych
        StPr/21/0090
        data rozpoczęcia pracy od 15.03.2021
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN