Zamknij

Kierownik produkcji / Mistrz produkcji

Nr oferty: StPr/21/0198Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Międzyrzecka 47/49-51, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: Obsługa komputera, programów Microsoft Office, umiejętne czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, zarządzanie procesami produkcji, tworzenie i realizacja planu produkcji , kontrola czasu pracy oraz rozliczenie podległych pracowników, kontrola czasu pracy maszyn i urządzeń, prawidłowe i terminowe wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Uprawnienia:
    • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
    • Prawo jazdy kat. B
    • Zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych.
    • Komunikatywność
    • biegła znajomość obsługi komputera
    • umiejętność logicznego myślenia
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
      Wymagania pożądane
      • wyższe (w tym licencjat), techniczne
        Wymagania dodatkowe
        Język:
        • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Górnicza Fabryka Narzędzi Spółka z o.o.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Międzyrzecka 47/49-51, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 694487692
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: brak
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          obsługa klienta, przyjmowanie i ekspozycja towaru
          StPr/21/0250
          data rozpoczęcia pracy od 22.06.2021
          wynagrodzenie od od 1 400 do 1 400 PLN

          nadzór nad prowadzonymi budowami
          StPr/21/0214
          data rozpoczęcia pracy od 25.06.2021
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          przyjmowanie, układanie i ekspozycja towaru, sprzedaż, obsługa klienta, obsługa kas fiskalnych i portów płatniczych, pakowanie towaru
          StPr/21/0251
          wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

          Terapia śroodwiskowa, wizyty środwoiskowe, interwencje środowiskowe, wsparcie psychologiczne
          StPr/21/0249
          data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021

          - obsługiwanie urządzeń i aparatury stomatologicznej - wykonywanie, na zlecenie lekarza stomatologa, zabiegów higieniczno-profilaktycznych w jamie ustnej pacjenta
          StPr/21/0652
          data rozpoczęcia pracy od 14.06.2021
          wynagrodzenie od od 1 400 PLN

          Zbieranie pieczarek, pakowanie, kontroła jakości, nadzor nad wzrostem pieczarek, segregowanie grzybów i przygotowanie zamówień. Realizowanie poleceń przełożonego. Wykonywanie podstawowych prac porządkowych.
          StPr/21/0233
          data rozpoczęcia pracy od 05.07.2021
          wynagrodzenie od od 18,3 PLN

          obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów, sporządzanie pism, obsługa klientów, prowadzenie korespondencji
          StPr/21/0218
          data rozpoczęcia pracy od 15.06.2021
          wynagrodzenie od 1 440 PLN

          Kierowanie pojazdem ciężarowym, obsługa klienta,
          StPr/21/0215
          data rozpoczęcia pracy od 26.05.2021
          wynagrodzenie od od 2 000 PLN

          prowadzenie rachunkowości Szpitala na zasadach określonych w Ustawie o rachunkowości, Ustawie o finansach publicznych oraz zgodnie z przepisami podatkowymi, nadzór i kontrola nad prawidłowością prowadzenia ksiąg rachunkowych, obiegiem dokumentów księgowych, terminowością regulowania zobowiązań finansowych oraz egzekwowaniem należności, odpowiedzialność za zgodność operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym Szpitala, kompletność i rzetelność dokumentów, kierowanie pracą działu księgowego oraz sprawowanie merytorycznego nadzoru nad pracownikami, sporządzanie i terminowe wykonywanie sprawozdań finansowych, opracowywanie projektów zarządzeń Dyrektora Szpitala dotyczących spraw ekonomiczno-finansowych i księgowych, opiniowanie projektów innych komórek organizacyjnych, weryfikowanie pod względem księgowym projektów umów, kontrola dokumentów pod względem ich prawidłowości i rzetelności wykonania, prowadzenie dokumentacji rozliczeń z bankami, ZUS, US i innymi instytucjami, prowadzenie dokumentacji finansowych rozliczeń pracowniczych, ewidencjonowanie pod względem księgowym przyjęcia i wydawania środków trwałych, nadzorowanie wykonywanych inwentaryzacji i wybrakowanych środków trwałych.
          StPr/21/0207
          data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021
          wynagrodzenie od od 4 500 do 4 900 PLN

          Obsługa komputera, programów Microsoft Office, umiejętne czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, zarządzanie procesami produkcji, tworzenie i realizacja planu produkcji , kontrola czasu pracy oraz rozliczenie podległych pracowników, kontrola czasu pracy maszyn i urządzeń, prawidłowe i terminowe wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
          StPr/21/0198
          data rozpoczęcia pracy od 21.05.2021
          wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN