Zamknij

Główny księgowy

Nr oferty: StPr/21/0207Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wisznicka 111, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: prowadzenie rachunkowości Szpitala na zasadach określonych w Ustawie o rachunkowości, Ustawie o finansach publicznych oraz zgodnie z przepisami podatkowymi, nadzór i kontrola nad prawidłowością prowadzenia ksiąg rachunkowych, obiegiem dokumentów księgowych, terminowością regulowania zobowiązań finansowych oraz egzekwowaniem należności, odpowiedzialność za zgodność operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym Szpitala, kompletność i rzetelność dokumentów, kierowanie pracą działu księgowego oraz sprawowanie merytorycznego nadzoru nad pracownikami, sporządzanie i terminowe wykonywanie sprawozdań finansowych, opracowywanie projektów zarządzeń Dyrektora Szpitala dotyczących spraw ekonomiczno-finansowych i księgowych, opiniowanie projektów innych komórek organizacyjnych, weryfikowanie pod względem księgowym projektów umów, kontrola dokumentów pod względem ich prawidłowości i rzetelności wykonania, prowadzenie dokumentacji rozliczeń z bankami, ZUS, US i innymi instytucjami, prowadzenie dokumentacji finansowych rozliczeń pracowniczych, ewidencjonowanie pod względem księgowym przyjęcia i wydawania środków trwałych, nadzorowanie wykonywanych inwentaryzacji i wybrakowanych środków trwałych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 37.55
Data rozpoczęcia: 01.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera w zakresie aplikacji finansowo-księgowych
    • umiejętność zarządzania ludźmi
    • obsługa komputera w ramach pakietu MS Office
    • znajomość Ustawy o działalności leczniczej, znajomość Ustawy o rachunkowości i finansach publicznych, Ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane: - osoba wpisana do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów, posiadająca certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydane na podstawie odrębnych przepisów; - doświadczenie zawodowe w księgowości jednostek sektora finansów publicznych - min. 5 lat, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku Głównego Księgowego lub równorzędnym. Wynagrodzenie zasadnicze plus 45% dodatek funkcyjny plus dodatek stażowy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wisznicka 111, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
      Osoba do kontaktu: Robert Lis
      Numer telefonu: 834132267
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: brak
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      obsługa klienta, przyjmowanie i ekspozycja towaru
      StPr/21/0250
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2021
      wynagrodzenie od od 1 400 do 1 400 PLN

      nadzór nad prowadzonymi budowami
      StPr/21/0214
      data rozpoczęcia pracy od 25.06.2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      przyjmowanie, układanie i ekspozycja towaru, sprzedaż, obsługa klienta, obsługa kas fiskalnych i portów płatniczych, pakowanie towaru
      StPr/21/0251
      wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

      Terapia śroodwiskowa, wizyty środwoiskowe, interwencje środowiskowe, wsparcie psychologiczne
      StPr/21/0249
      data rozpoczęcia pracy od 21.06.2021

      - obsługiwanie urządzeń i aparatury stomatologicznej - wykonywanie, na zlecenie lekarza stomatologa, zabiegów higieniczno-profilaktycznych w jamie ustnej pacjenta
      StPr/21/0652
      data rozpoczęcia pracy od 14.06.2021
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Zbieranie pieczarek, pakowanie, kontroła jakości, nadzor nad wzrostem pieczarek, segregowanie grzybów i przygotowanie zamówień. Realizowanie poleceń przełożonego. Wykonywanie podstawowych prac porządkowych.
      StPr/21/0233
      data rozpoczęcia pracy od 05.07.2021
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów, sporządzanie pism, obsługa klientów, prowadzenie korespondencji
      StPr/21/0218
      data rozpoczęcia pracy od 15.06.2021
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Kierowanie pojazdem ciężarowym, obsługa klienta,
      StPr/21/0215
      data rozpoczęcia pracy od 26.05.2021
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      prowadzenie rachunkowości Szpitala na zasadach określonych w Ustawie o rachunkowości, Ustawie o finansach publicznych oraz zgodnie z przepisami podatkowymi, nadzór i kontrola nad prawidłowością prowadzenia ksiąg rachunkowych, obiegiem dokumentów księgowych, terminowością regulowania zobowiązań finansowych oraz egzekwowaniem należności, odpowiedzialność za zgodność operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym Szpitala, kompletność i rzetelność dokumentów, kierowanie pracą działu księgowego oraz sprawowanie merytorycznego nadzoru nad pracownikami, sporządzanie i terminowe wykonywanie sprawozdań finansowych, opracowywanie projektów zarządzeń Dyrektora Szpitala dotyczących spraw ekonomiczno-finansowych i księgowych, opiniowanie projektów innych komórek organizacyjnych, weryfikowanie pod względem księgowym projektów umów, kontrola dokumentów pod względem ich prawidłowości i rzetelności wykonania, prowadzenie dokumentacji rozliczeń z bankami, ZUS, US i innymi instytucjami, prowadzenie dokumentacji finansowych rozliczeń pracowniczych, ewidencjonowanie pod względem księgowym przyjęcia i wydawania środków trwałych, nadzorowanie wykonywanych inwentaryzacji i wybrakowanych środków trwałych.
      StPr/21/0207
      data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021
      wynagrodzenie od od 4 500 do 4 900 PLN

      Obsługa komputera, programów Microsoft Office, umiejętne czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, zarządzanie procesami produkcji, tworzenie i realizacja planu produkcji , kontrola czasu pracy oraz rozliczenie podległych pracowników, kontrola czasu pracy maszyn i urządzeń, prawidłowe i terminowe wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
      StPr/21/0198
      data rozpoczęcia pracy od 21.05.2021
      wynagrodzenie od od 5 000 do 5 500 PLN