Wiadomości

Zamknij

Czwarty wernisaż w SOSW

Katarzyna Komoń 08:59, 04.12.2015
Skomentuj Czwarty wernisaż w SOSW

Talent był i pozostanie darem, za który odpowiadają wszyscy, choć otrzymuje go tylko jednostka.

(K. Jaśkiewicz)

Ta idea przyświeca gronu pracowników wspierających uzdolnienia wychowanków  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Miejscu Odkrywania Talentów od 2012 r. W piątek 27 listopada 2015 r., otwarto wernisaż prac plastycznych utalentowanej wychowanki placówki i uhonorowano ją dyplomem MOT. Wyróżnienie to przyznawane jest tym uczniom, którzy oprócz osiągnięć w nauce, ze szczególnym zamiłowaniem rozwijają swoje pasje.

Prace Moniki Kaliszuk, uczennicy III klasy gimnazjum, wykonane na lekcjach Plastyki, pod okiem  nauczycielek Agnieszki Mackiewicz i Agnieszki Jaszcz, wyróżnia biegłość w posługiwaniu się technikami plastycznymi i różnorodność tematyczna. Co więcej, Monika angażuje się w działalność organizacji szkolnych, kół zainteresowań oraz rokrocznie bierze udział w szkolnym przeglądzie Mam talent (projekty taneczne, żonglerka i pantomima).

Dyrektor SOSW - p. Małgorzata Popek, w obecności rodziców, pracowników i uczniów, pogratulowała podopiecznej  pasji artystycznej i zangażowania w życie szkoły. Następnie zaprosiła do oglądania wystawy oraz na przygotowany z tej okazji poczęstunek.

Wystawę można odwiedzać do końca marca 2016 r.

(Katarzyna Komoń)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%