Talent był i pozostanie darem, za który odpowiadają wszyscy, choć otrzymuje go tylko jednostka.
(K. Jaśkiewicz)
Ta idea przyświeca gronu pracowników wspierających uzdolnienia wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Miejscu Odkrywania Talentów od 2012 r. W piątek 27 listopada 2015 r., otwarto wernisaż prac plastycznych utalentowanej wychowanki placówki i uhonorowano ją dyplomem MOT. Wyróżnienie to przyznawane jest tym uczniom, którzy oprócz osiągnięć w nauce, ze szczególnym zamiłowaniem rozwijają swoje pasje.
Prace Moniki Kaliszuk, uczennicy III klasy gimnazjum, wykonane na lekcjach Plastyki, pod okiem nauczycielek Agnieszki Mackiewicz i Agnieszki Jaszcz, wyróżnia biegłość w posługiwaniu się technikami plastycznymi i różnorodność tematyczna. Co więcej, Monika angażuje się w działalność organizacji szkolnych, kół zainteresowań oraz rokrocznie bierze udział w szkolnym przeglądzie Mam talent (projekty taneczne, żonglerka i pantomima).
Dyrektor SOSW - p. Małgorzata Popek, w obecności rodziców, pracowników i uczniów, pogratulowała podopiecznej pasji artystycznej i zangażowania w życie szkoły. Następnie zaprosiła do oglądania wystawy oraz na przygotowany z tej okazji poczęstunek.
Wystawę można odwiedzać do końca marca 2016 r.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz