Zamknij

Pracownik produkcji

Nr oferty: StPr/21/0437Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Partyzantów 32, 21-300 Radzyń Podlaski, powiat: radzyński, woj: lubelskie
Zakres obowiązków: - praca przy linii produkcyjnej; - zbieranie ciastek z linii produkcyjnej; - pakowanie produktów do kartonów zbiorczych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 13.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
    • Zdolności manualne
      Wymagania pożądane
      • zasadnicze zawodowe
        Wymagania dodatkowe
        • średnie ogólnokształcące
        • średnie zawodowe
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: HR GLOBAL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych 1, 00-124 Warszawa, powiat: m.st. Warsza
          Osoba do kontaktu: Klaudia Latek
          Numer telefonu: 691221525
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: brak
          Sposób kontaktu
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          prowadzenie rejestrów, odbiór przesyłek pocztowych, obsługa interesantów, pomoc przy rejestracji pojazdów, przyjmowanie dokumentów
          StPr/21/0446
          data rozpoczęcia pracy od 25.10.2021
          wynagrodzenie od 1 489 PLN

          - praca przy linii produkcyjnej; - zbieranie ciastek z linii produkcyjnej; - pakowanie produktów do kartonów zbiorczych.
          StPr/21/0437
          data rozpoczęcia pracy od 13.10.2021
          wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

          Obsługa komputera, programów Excel, Word, prowadzenie dokumentacji magazynowej, przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów zgodnie ze specyfikacją, prawidłowe przechowywanie towarów i wyrobów w magazynie, kontrola dostarczonych towarów pod względem ilościowym i jakościowym.
          StPr/21/0415
          data rozpoczęcia pracy od 24.09.2021
          wynagrodzenie od od 3 100 PLN

          Umiejętne czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, praca na prasach mimośrodowych, cięcie, gięcie, dziurowanie, walcowanie, nagrzewanie
          StPr/21/0392
          data rozpoczęcia pracy od 15.09.2021
          wynagrodzenie od od 2 800 do 3 000 PLN

          sporzadzanie potraw, surówek, napojów zimnych i gor?cych, deserów
          StPr/21/0276
          data rozpoczęcia pracy od 26.08.2021
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          budowa elektroenergetycznych przyłączy kablowych
          StPr/21/0090
          data rozpoczęcia pracy od 15.03.2021

          przygotowywanie i montaż konstrukcji drewnianych
          StPr/20/0369
          data rozpoczęcia pracy od 18.11.2020