Wciąż żyjemy wspomnieniami I Zjazdu I LO, wciąż jednak absolwenci radzyńskiego "ogólniaka" chcą się spotykać. Tak jak maturzyści z rocznika 1966.Jak relacjonuje nam jeden z uczestników klasowego zjazdu:
25 czerwca rocznik absolwentów I LO w Radzyniu spotkał się z okazji 50-lecia matury. Złożyliśmy kwiaty na grobach kolegów i koleżanek, profesorów. Następnie odbyło się spotkanie w Zajeździe Wiedeńskim. Rozmowom i wspomnieniom nie było końca...Następne spotkanie za 2 lata.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu radzyninfo.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz