Aktywni

Zamknij
RGR "Się Kręci" w okolicach Mrągowa
VII Rajd Rowerowy Pamięci Patrona ZSP
Wyjazd RGR "Się Kręci" do "Czarnego Lasu"
Rowerowy Rajd Szlakami Cmentarzy Żydowskich
Rajd rowerowy "Na Spotkanie z Bocianem"
III Rajd Rowerowy Szlakiem Trzech Krzyży
Inauguracja sezonu Radzyńskiej Grupy Rowerowej "Się Kręci"
W lipcu zorganizowano szereg wyjazdów Radzyńskiej Grupy Rowerowej.
W czerwcu członkowie Radzyńskiej Grupy Rowerowej "I LO i Przyjaciele" odbyli szereg wyjazdów.
W maju członkowie Radzyńskiej Grupy Rowerowej "I LO i Przyjaciele" odbyli szereg wyjazdów.
W kwietniu członkowie Radzyńskiej Grupy Rowerowej "I LO i Przyjaciele" odbyli szereg wyjazdów, organizowanych zazwyczaj we współpracy z MOSiR-em.
Rozpoczął się już sezon dla członków Radzyńskiej Grupy Rowerowej "I LO i Przyjaciele".
Rowerzyści z Radzyńskiej Grupy Rowerowej "I LO i Przyjaciele" wyjeżdżali na wycieczki także we wrześniu i październiku.